FA Žalgirietis

1998m. A lyga. Dvi išvykos – dvi pergalės!!

Praėjusį savaitgalį žalgiriečiai vyko į trenerio tėviškę – Alytų, bet gerais prisiminimais niekas nesiruošė atsidėkoti aikštėje:) Jau nuo pačių pradžių aikštėje užvirė atkakli kova. Nors progelių turėjo ir vieni ir kiti, tačiau pelyti įvarčių pirmajame kėliyje nepavyko nė vienai komandai.

Antrajame po truputį didinome spaudimą dzūkams ir po perdavimo iš gilumos puikiai kamuolį susistabdęs ir suklaidinęs du varžovus Evaldas tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą įmušė įvartį – 1:0. Antrojo tikslaus smūgio ilgai laukti nereikėjo. Po sumaišties baudos aikštelėje Edgaras įgrūda kamuolį į vartus ir mes jau priekyje rezultatu 2:0. Rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, nes varžovai per trumpą laiką susigraibė net dvi raudonas korteles ir rimčiau pasipriešinti jau nebegalėjo.

Šį savaitgalį jau teko vykti į Pajūrį. Vėjuotoje Klaipėdoje mūsų tvirtybę bandė Klaipėdos FA. Pirmosios minutės prastokos. Pavėjui žaisdami varžovai kėlė tris kampinius, po kurių galėjo kristi įvartis į mūsų vartus, tačiau atlaikę pirmąjį varžovų šturmą rimtai kibome į darbą ir po Karolio U. perdavimo iš gilumos Donatas pelno įvartį iššokęs vienas prieš vieną – 1:0. Iniciatyvos neatiduodame ir toliau. Puikus Edgaro reidas ir stiprus smūgis kaire koja suteikia mums dvejų įvarčių pranašumą – 2:0. Atakos ir toliau veja viena kitą. Fantastinė ataka aikštės viduriu ir labai graži sienelė, kurią pradėjo Edgaras, o jam perdavimą ...kulnu atliko Karolis U., kuris ir toliau siautėja skirstydamas rezultatyvius perdavimus. Edgaras šią ataką ir užbaigė tiksliu smūgiu bei padidino turimą solidžią persvarą iki 3:0.

Antrajame kėlinyje niekas iš esmės nesiskyrė. Mes kūrėme progas, o varžovai epizodiškai pabandydavo mums pagrasinti. Vienos iš atakų metu Evaldas gražiu technišku veiksmu suklaidina du varžovus ir perduoda kamuolį Edgarui, kuris iš poros metrų ramiai jį įridena į tuščius vartus – 4:0. Antrajame kėlinyje atliekame daug keitimų, todėl išsiderina žaidimas ir praleidžiame vienintelį įvartį. Galutinis rezultatas – 4:1 FA “Žalgirietis” naudai. Šaunuoliai vaikinai. Po šių dviejų pergalių ir toliau nepaliekame ramybėje bronzos medalių, kuriuos be mūsų jau ruošėsi užsidėti NFA ir “Sūduva”.