FA Žalgirietis

1998m. Alyga. Apmaudžiai prarasti taškai Jonavoje

Eilines A lygos rungtynes žaidėme Jonavoje. Pradžioje rungtynių reikėjo laiko prisitaikyti prie natūralios vejos, kuri buvo gana kieta. Kamuolys šokinėjo tai šen, tai ten. Mes pirmieji pradėjome kurti atakas bei pavojingai grąsinti varžovų vartams. Geromis progomis nepasinaudo po traumos sugrįžęs Edgaras, Donatas, Vytautas. Įpusėjus kėliniui pagaliau pasižymėti pavyko Evaldui, kuris po gražaus individualaus reido, suklaidinęs tris varžovus pelnė  įvartį. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi 1:0 mūsų naudai.

Antrasis nieko blogo nežadėjo. Vėl švaistėme puikiausias progas viena po kitos. Kai neįmuši tu, anksčiau ar vėliau klaida bus. Taip ir atsitiko. Tolimas perdavimas gynėjams už galvų ir labai retas varžovų išpuolis baigėsi įvarčiu -  1:1. Stengėmės išplėšti pergalę, tačiau baigiamoje atakos fazėje trūko tikslumo.

Gaila prarastų taškų, tačiau toks jau tas futbolas.

Kitas rungtynes žaisime Alytuje penktadienį 16:30.