FA Žalgirietis

2002m. žalgiriečių III vieta Taline “Spring Cup” turnyre

Praėjusį savaitgalį pasiruošimą, po savaitės prasidedančiose Lietuvos pirmenybėse, baigėme turnyre Taline. “Spring Cup” grupių etapą pradėjome su Suomijos “Espoo” komanda.

Suomius nugalėjome gan užtikrintai rezultatu 3:1 (Meinardas – 2. Nojus St). Antrose rungtynėse susitikome su Estijos „Tammeka“. Nors laimėjome 1:0 (Ignas), bet žaidimas buvo kiek banguotas. Grupių etapą užbaigėme su FK „Minsk“ komanda. Prieš rungtynes jau buvo aišku, kad grupėje liksime pirmi, todėl didesnį laiko tarpą rungtyniavo mažiau minučių aikštėje išbuvę vaikinukai. Pralaimėjome 0:1.

Pusfinalyje susitikome su Rygos „Shitik“ vienuolike. Pirmajame kėlinyje Latvijos rusai tiesiog apspardė žalgirietukus, rungtyniaudami ne tik kietai, bet ir šiurkščiai. Po pirmo kėlinio - 0:2. Antrame kėlinyje - kitas vaizdas. Varžovai vos kelis kartus perėjo aikštės vidurį. Nojus B., sušvelnino rezultatą, bet to nepakako. Pralaimėjome 1:2.

Mažajame finale vėl susitikome su Tammeka. Šį kartą varžovams nepalikome jokių variantų – 4:1. Šiose rungtynėse pasižymėjo: Meina – 2, Gytis, Nojus B.

Nors likome treti, tačiau matosi, kad fizinė kondicija gera, vaikinukai neblogai pasirengę, ypatingai tie, kurie nesirgo visą žiemą. Čempionatas jau už netrukus, todėl labai svarbu prisižiūrėti, kad ligos nenubrauktų to darbo, kurį atlikome visą žiemą.