FA Žalgirietis

Žalgiriečiai 2013/14 m. Lietuvos vaikų 7x7 (2003 m. gim.) pirmenybių ČEMPIONAI

Biželio 19-20 d. į Marijampolę rinkosi stipriausios 2013/14 m. Lietuvos vaikų 7x7 (2003 m. gim.) pirmenybių finalinių varžybų komandos iš Marijampolės, Plungės, Šiaulių, Gargždų, Kauno, Panevėžio ir Vilniaus. Žalgirietį atstovavo net dvi komandos Žalgirietis –I ir Žalgirietis –II.

A pogrupyje žaidęs Žalgirietis-II susitiko su Kauno FM, Panevėžio FA ir Plungės ,,Žiogeliais“. Pirmose varžybose susikovėme su Kauno FM komanda. Žalgiriečiai aktyviai pradėjo susitikimą ir jau pirmame kėlinyje įsiveržė į priekį 2-0. Nors antrame kėlinyje varžovai buvo aktyvesni, visgi pelnė tik paguodos įvartį ir pirmose varžybose švenčiame svarbią pergalę 2-1. Kiek pailsėję, vėl stojome į kovą prieš Panevėžio FA komandą. Nuo pirmų minučių Žalgiriečiai perėmė iniciatyvą, daug atakavo, bet įvartis krito į mūsų vartus ir po pirmo kėlinio pralaimime 0-1. Rezultatas neatspindi įvykių aikštėje. Po pertraukos, su dar didesniu užsivedimu, stojome į kovą ir greitai išlyginome rezultatą 1-1. Žalgiriečiai toliau atakavo ir paskutinėmis rungtynių minutėmis mūšė pergalingą įvartį. 2-1 mūsų pergalė ir nebepriklausomai nuo paskutinių pogrupio varžybų, mes finale.

Tuo pat metu B pogrupyje Žalgirietis-I kovojo su Marijampolės ,,Sūduva”, FA Šiauliai ir Gargždų ,,Banga”. Pirmose varžybose susitikome su šeimininkais ir po atkaklios kovos turėjome pripažinti Jų pranašumą 5-3. Antrame susitikime laukia FA Šiauliai komanda. Žalgiriečiai pavargę ir be ugnelės niekuo negali prilygti varžovui ir skaudžiai pralaimi net 5-0. Liūdna, bet tokia realybė. Po pirmos dienos kovų pavargę skirstomės poilsiui, nes rytoj laukia svarbios kovos.

Antrą dieną Žalgirietis-II paskutinėse pogrupio rungtynėse susitiko su Žemaičiais iš Plungės. Nors varžybos mums nieko nelėme, bet taip žaisti negalėjome. Žemaičiai kaip su volu pervažiavo per mus ir šventė pergale 4-0. Po rungtynių laukė rimtas pokalbis.

Tuo metu Žalgirietis-I kovojo dėl savo garbės. Po tragiškos pirmos dienos, reikėjo daryti išvadas. Ir vyrukai jas padarė. Žaisdami lyg ant sparnų, Žalgiriečiai pelnė 4 sausus įvarčius ir  šventė pelnytą pergalę prieš Gargždų „Bangą“ 4-0. Po kovų pogrupyje likome treti ir kovoje dėl penktos vietos susitikome su Kauno FM. Žalgiriečiai nuo pirmų minučių paėmė žaidimo vadžias į savo rankas, visų varžybų metu dominavo aikštelėje ir šventė pelnytą pergalę 6-2. „Žalgirietis-I “ liko penkti Lietuvoje.

Finalas. Čia mūsų laukia FA „Šiauliai“ komanda. Prieš lemiamas varžybas reikėjo teisingai paruošti žaidimo taktiką ir tinkamai motyvuoti vaikinus. Atrodo tai pavyko. Žaisdami drausmingai ir tiksliai, Žalgiriečiai  jau rungtynių starte po Alekso ir Luko įvarčių įsiveržia į priekį 2-0. Varžovai greitai susiima ir švelnina rezultatą. Po atkaklios kovos pirmas kėlinys baigiasi 2-1. Antrame kėlinyje toliau vyksta atkakli kova kiekviename aikštės metre. Žalgiriečių gynyboje pasiaukojančiai žaidžia Geniukas su Antanu, o atakos smaigalyje nesulaikomas Alexas, kuriam šauniai talkina Ainis su Lauriu. Po eilinio tikslaus Alexo smūgio mes didiname pranašumą 3-1. Varžovai dar randa savyje jėgų ir švelnina rezultatą 3-2. Įtampa auga, bet Alexas vėl muša įvartį ir mes švenčiame istorinę mūsų klubo pergalę ir tampame 2013/2014 m. Lietuvos Čempionais. Nerealus jausmas vaikams, treneriams ir gausiai mus palaikiusiems tėvams.

Apdovanojimo ceremonijoje geriausiu vartininku buvo pripažintas mūsų Kristupas, o geriausiu ir rezultatyviausiu turnyro žaidėju Alexas. Komandai buvo įteikta čempionų taurė, o kiekvienam žaidėjui ir treneriams atminimo medaliai.

2013/14 m. Lietuvos vaikų 7x7 (2003 m. gim.) pirmenybių sezonas buvo labai sėkmingas Žalgiriečiams. Abi komandos buvo stipriausios Vilniaus zonoje. Viso sezono metu vaikinukai demonstravo gražų ir protingą žaidimą, kuris buvo vainikuotas čempionų vardu. Treneriai dėkoja žaidėjams: Kristupui, Antanui, Geniukui, Ainiukui, Laurui, Enrikei, Augustui C., Lukui, Alexui, Ignui K., Martynui, Edgarui, Rapolui, Justui, Džoniui, Augustui K., Šamšui, Markui, Kiprui, Ugniui, Ignui Sv., Kajui, Denisui ir Simui. Treneriai sako AČIŪ mus visur ir visada palaikiusiems Tėveliams. Gerų atostogų ir laukiame visų sugrįžtančių.