FA Žalgirietis

Jaunieji žalgiriečiai sėkmingai pasirodė „Oilesen Vitaminas D3“ futbolo turnyre Vilniuje

Futbolo mokykla „Audra“ praėjusį šeštadienį Vilniuje organizavo 2007 metų gimimo vaikų futbolo turnyrą „Oilesen Vitaminas D3“ prizams laimėti, kuriame dalyvavo ir futbolo akademijos „Žalgirietis“ komanda, vadovaujama trenerio Pavelo Rudnevo. Pajėgiausių komandų grupėje varžydamiesi žaliai balti pasirodė labai garbingai ir galutinėje turnyro įskaitoje iškovojo trečiąją vietą, namo parsiveždami trečiosios vietos laimėtojų taurę, medalius ir krūvą turnyro rėmėjų įsteigtų prizų.

„Žalgirietis“ turnyre labai gražiu stiliumi 2:0 įveikė turnyro šeimininkus FM „Audra“ atstovus, taip pat 2:1 kovingą Vilniaus FK „Granitas“ ir 2:0 sostinės futbolo mokyklos „Žaibas“ komandą, tačiau 0:2 pralaimėjo turnyro svečiams iš Klaipėdos FM „Baltai“ komandai ir 0:3 turnyro nugalėtojams sostinės FK „Geležinis vilkas“ bendraamžiams.

Visi komandos žaidėjai turnyro rengėjų buvo apdovanoti turnyro rėmėjų bendrovės „Valentis Pharma“ įsteigtais vitaminais ir suvenyrais, taip pat įmonės „Cerera foods“ gaminamais skanėstais.

Kalbėdamas apie žalgiriečių žaidimą vienas turnyro organizatorių atstovas futbolo mokyklos „Audra“ direktorius Nerijus Budraitis džiaugėsi žaliai baltųjų žaidimu ir vaikų gebėjimais aikštelėje. „Smagu matyti, jog jaunieji žalgiriečiai demonstravo puikius futbolo kamuolio valdymo technikos įgūdžius bei didžiulį norą laimėti, o jų dvikova su turnyro nugalėtojais FK „Geležinis vilkas“ komanda tapo viso mūsų turnyro puošmena,“ – jaunųjų žalgiriečių pasirodymu turnyre džiaugėsi varžybų šeimininkų FM „Audra“ direktorius Nerijus Budraitis.

2007 m. gimimo vaikų futbolo turnyro „Oilesen Vitaminas D3“ taurės varžybų „A“ grupės turnyro dalyviai ir galutinė komandų rikiuotė: