FA Žalgirietis

Elitinė U-18 lyga: FA “Žalgirietis” ir toliau sunkiai sustabdomas

Paskutiniuose dviejuose turuose teko išbandyti jėgas su lygos lyderiais. “Sūduva” – pirmenybių lyderė priėmė mus nelabai svetingai ir įsiveržė į priekį. Žalgiriečiai nesutriko ir dar pirmajame kėlinyje persvėrė rezultatą, bet šeimininkai antrajame kėlinyje įmušė dar kartą ir nugalėtojai paaiškėjo tik po 11 m baudinių serijos….

Toliau skaitykite čia…

Turnyrinė lentelė:

Kitame ture žaidėme su Šiaulių U-18, kurios pagrindą sudaro Lietuvos U – 17 rinktinės futbolininkai gimę 1998m. Šiaulių komanda pagal prarastus taškus buvo pirma, bet tas pergales ir tuos taškus nėra taip paprasta iškovoti. Tuo šiauliečiai galėjo įsitikinti ir Vilniuje rungtyniaudami su FA „Žalgirietis“, kurio garbę nuo pirmųjų minučių gynė net 8 vaikinai gimę 1998m....

Nuo pirmųjų minučių aikštėje vyravo „vyriškas“ futbolas, kurio metu labai pavojingų momentų nesukūrėme nei mes, nei svečiai. Pagrindiniai įvykiai klostėsi antrajame kėlinyje. Po vienos iš žalgiriečių atakų Julius atlieka perdavimą vartų link, vartininkas kamuolį siekia ir atmuša, praktiškai, prieš save, o Ernestas ramiai nukreipia kamuolį į tuščius vartus – 1:0. Varžovai to nesitikėjo ir prasidėjo gan padrikas futbolas. Tačiau žalgiriečiai išlaukė savojo momento ir Vytautas iššokęs 1x1 iš karto nenuginkluoja vartininko, bet pakartotinas smūgis buvo tikslus ir mes priekyje - 2:0. Varžovai likus keletui minučių iki rungtynių pabaigos vis dėlto sušvelnina rezultatą, bet pergalę rezultatu 2:1 - švenčia FA Žalgirietis“.

Po šios pergalės turnyrinėje lentelėje kylame į ....

Kitame ture, šį šeštadienį, 11:00 Fabijoniškių stadione dėl vietos priziniame trejete kausimės su FM komanda, kuri šiuo metu yra iš karto už mūsų – ketvirtoje vietoje.