FA Žalgirietis

Elitinė U-18 lyga: paskutiniame ture pralaimėjimas Kaune

Paskutines I rato rungtynes lapkričio 29d. žaidėme Kaune su vietos „FM – Spyris“ komanda ir patyrėme pralaimėjimą rezultatu 3:6. Rezultatas atrodo pagal įvarčių gausą įspūdingas, bet iš tikrųjų jis galėjo baigtis ir pvz. 10:15 ar kitais dviženkliais skaičiais. Priežastis: sušalusi aikštė lyg asfaltas, pastovėti ant kojų praktiškai neįmanoma. Dieną temperatūra buvo 8-9 laipsniai žemiau nulio.

Taigi, kas turėjo labiau pritaikyta avalynę tokiai aikštei, tas ir turėjo parnašumą rungtynių metu, kurios musm liūdnai prasidėjo jau 1 min., kai slidinėdami ,tarsi „karvės ant ledo“ praleidžiame pirmąjį įvartį 0:1. Varžovai atsipalaidavo ir prasidėjo įvarčių šou. 10 min., Donatas uždaro Karolio Ž., perdavimą ir 1:1. Dar po keletos pavojingų atakų Donatas ir vėl atsiduria vietoje ir laiku – 2:1 mes jau priekyje, bet … tik pora minučių, nes po gynėjo klaidos varžovai mus baudžia 2:2. Tačiau ir čia dar ne viskas, nes atakų sukuria daug ir vieni, ir kiti. Mūsų vartininkas Donatas M., kraujuojančiais keliais atremia keletą tokioje aikštėje praktiškai netraukiamų kamuolių bei suteikia šansą Juliui M., mušti dar vieną įvartį – 3:2. Tačiau ir tai dar ne viskas pirmajame kėlinyje. Kėlinio pabaigoje gauname įvartį ir rezultatas lygus 3:6.

Antrasis kėlinys: „neįmuši tu, įmuša tau“. Progų ir šiame kėlinyje apstu, bet mes nerealizuojame savo momentų, o kauniečiai mus baudžia tris sykius, nors, jei ne Donato M., puikus žaidimas, rezultatas galėjo būti dar didesnis.

Taigi, pirmasis ratas baigėsi. Po Naujųjų metų vėl laukia pasirengimo maratonas, kuris būtinas norint sėkmingai žaisti pavasarį.