FA Žalgirietis

Elitinė U-18 lyga: Premier lygos scenarijaus pergalė Klaipėdoje

Praėjusį šeštadienį FA „Žalgirietis“ vykome į Lietuvos pajūrį, Klaipėdą, kur žaidėme Elitinės lygos rungtynes su vietos FK „Granitas“ komanda. Pirmajame rate, Vilniuje, vieniems iš čempionato lyderių nusileidome net 0:5, nors dar 70 min., rezultatas buvo 0:1… Jei Vilniuje žaidėme praktiškai remdamiesi tik 1998m. gimimo vaikinukais, tai Klaipėdoje didesnę dalį komandos sudarė klaipėdiškių vienmečiai. Nuo to rungtynės įgavo daugiau azarto, kovos bei pamatėme daug gražių įvarčių ir stebuklingą rungtynių pabaigą.

Na, o ko dar neparašė futbolo.tv, tai rungtynių baigtis galėjo būti visiškai kita, jei ne puikus vartininko Karolio Čirbos žaidimas žaidimas rezultatui esant 2:3. Varžovai turėjo 3 rimtas progas pelnyti 4 įvartį, kuris kažin ar mums suteiktų pergalės jausmą, tačiau jų kelyje, kaip nepramušama siena visada atsidurdavo paskutiniu metu įspūdingą formą demonstruojantis Karolis Č. Užtikrintas vartininko žaidimas pridėjo pasitikėjimo vaikinukams, kurie likus kelioms minutėms užkūrė tikrą pirtį aikštės šeimininkas ir po Juliaus perdavimų iš krašto 89 min., gražiu smūgiu galva į tolimą kampą lygina rezultatą 3:3, o per pridėtą trečią minutę Julius atlieka dar vieną tikslų perdavimą ir Dominykas B., taip pat smūgiu galva pelno pergalingą įvartį – 4:3 fantastiška FA „Žalgirietis“ pergalė ir tolimesnis kilimas turnyrinėje lentelėje.
Kitas rungtynes turėjome žaisti šį šeštadienį spalio 18d., tačiau dėl gripo viruso (tokia oficiali versija) Kauno NFA atkėlė rungtynes į vėlesnį laikotarpį.