FA Žalgirietis

Elitinė U – 18 lyga: Vilniaus derbyje FA „Žalgirietis“ pergalė

Šeštadienį jaunieji žalgiriečiai susitiko su savo turnyrinės lentelės kaimynais FM auklėtiniais. Rungtynės prasidėjo gana ramiai, su tam tikra žvalgyba. Aktyviau pradėjome rungtyniauti mes ir po pakelto kampinio aukštai iššokęs Donatas pelno įvartį, tačiau mūsų nuostabai teisėjas jo neužskaito dėl kažkur tai įžvelgtos pražangos.

Tačiau gana greitai įvartis buvo pelnytas. Visas rungtynes aktyviai žaidęs Edgaras K. įsiveržia į baudos aikštelę ir dviejų varžovų griaunamas – 11m. baudinys. Dominykas B., drąsiai imasi iniciatyvos ir užtikrintai „guldo“kamuolį į vartų kampą – 1:0. Pirmajame kėlinyje sukūrėme dar keletą neblogų momentų, bet nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko.
Antrasis kėlinys prasidėjo labai sėkmingai. Dominykas B., perėmęs kamuolį aikštės viduryje tiksliu perdavimu 1x1 išveda Edgarą K., ir mūsų puolėjas suklaidinęs vartininką siunčia kamuolį į tuščius vartus – 2:0. Dar net neįpusėjus kėliniui Ernestas S., „įneša gyvumo“ gaudamas antrą geltoną kortelę ir mus palieka dešimtyje, tačiau net ir vienu žaidėju turėdami mažiau gana ramiai ir užtikrintai rungtyniaudami pelnome ir trečią įvartį. Vėl Edgaras K., įveikia pora varžovų gynėjų ir atlieka rezultatyvų perdavimą Donatui J., kuris ir padeda galutinį tašką šiose rungtynėse – 3:0 įtikinama ir pelnyta FA „Žalgirietis“ pergalė. Po šios pergalės vėl sugrįžtame į antrąją turnyrinės lentelės vietą.