FA Žalgirietis

Futbolas vienija

Šalčininkų vaikų futbolo klubas „Šalčia“ sukvietė visą rajono bendruomenę į kasmetinę šventę – „Futbolas mus vienija“.

Bendruomenės nariams ir šventės svečiams, FK Šalčia atstovai pristatė trumpą klubo veiklos istoriją ir pristatė artimiausios veiklos gaires, pokyčius bei atnaujintą pavadinimą - FK KETERA.


Įgyvendinant šį tikslą šventės metu pristatytas dar vienas tolesnę veiklą grindžiantis esminis faktorius – pasirinktas profesionalumą garantuojantis ir vaikų ugdymo piramidę užbaigiantis strateginis partneris – FC ŽALGIRIS ir jo oficiali akademija VFA ŽALGIRIETIS. Nuo šiol visi FK KETERA vaikai, atėjus reikiamam brandos tarpsniui turės galimybę žaisti VFA Žalgirietis bei FC Žalgiris komandose. Vienas iš esminių šio bendradarbiavimo siekių - suteikti maksimaliai konkurencinga ir kokybišką aplinką būsimam futbolo talentui iš Šalčininkų ar Varėnos.

Šventėje dalyvavęs VFA Žalgirietis direktorius, Žalgiris B vyr. treneris, UEFA Pro licenciją turintis, Žydrūnas Grudzinskas vaikams bei tėveliams papasakojo apie tokio bendradarbiavimo privalumus, naudą abiem bendradarbiaujančioms organizacijoms ir žinoma tėvų bei vaikų troškimus garantuojančio treniruočių proceso niuansus. Kompetentingas svečias dėkojo futbolą ir jo kultūrą kūrentiems bei kultivuojantiems šventės organizatoriams bei dalyviams, linkėjo užsikrėsti šiuo virusu – futbolu – nepagydomai.

Po oficialios šventės dalies prasidėjo aktyvioji.

Iš pradžių visi dalyvavusieji stebėjo Žalgirio B komandos treniruotę. Po šios treniruotės, visi sugūžėjo į mažesnes aikšteles kur vyko draugiškos-parodomosios FK Ketera rungtynės su VFA Žalgirietis komandomis U-11, U-10, U-9, U-8 amžiaus grupėse.

Daugiau nuortraukų galite rasti paspaudę čia.

 

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043