FA Žalgirietis

Informacija tėveliams dėl žalgiriečio veiklos karantino metu

Mieli mūsų bendruomenės nariai,

Karantinas neišvengiamai paliečia kiekvieną iš mūsų. Ne išimtis ir FA „Žalgirietis“ trenerių kolektyvas. Šiuo metu negalime teikti pilna apimtimi paslaugų Jūsų atžaloms, todėl negalime pasirūpinti algomis gausiam 26 trenerių kolektyvui ir jų šeimomis nuo kovo 16 dienos. Bandome sustyguoti ir susisteminti visą situaciją įnirtingai gaminant vakcinas treneriams kovojant ne su karantinu ir SARS-COVID19, o su lydinčia ekonomine situacija. Žinoma kreipsimės ir naudosimės visomis LR Vyriausybės suteiktomis priemonėmis, tačiau tai bus tik minimali pagalba treneriams ir jų artimiesiems.

Prašome tėvelių, šiuo sudėtingu metu, padėti mūsų puoselėjamai Akademijai ir pagal finansines galimybes savanoriškai sumokėti mokesčius pagal sportinės veiklos sutartis už kovo mėnesį. Labai AČIŪ jau sumokėjusiems už visą kovo mėnesį!!! Būsime labai dėkingi visiems, kuriems leidžia galimybės ir toliau mokėti pilnas įmokas ir kitais laikotarpiais, bet puikiai suprantame, kad dabartinė labai sudėtinga situacija tiesiogiai paliečia kiekvieną šeimą, todėl tikrai suprantame ir Jus, jei nutarsite mokėti už nuotolinį mokymą ar neturėsite galimybių mokėti, bet būsite ir toliau ŽALIAI BALTI.!!! Akademijos treneriai tiek tėveliams, tiek jūsų vaikams yra prieinami elektroninėmis priemonėmis ir stengiasi dirbti nuotoliniu būdu sudarydami individualius tobulėjimo planus ir kitaip konsultuodami, kad pasiruošimo sezonui darbas neprapultų.

Ačiū už supratingumą! Tokia situacija nebus amžina! Viską įveiksime kartu!!!.

MŪSŲ SPRENDIMAI:

  1. VŠĮ Žalgirietis nuo 2020.04.01 iki karantino pabaigos teiks nuotolinio treniravimo paslaugas.
  2. Jų kaina 50% mažesnė nuo įprastai mokamos sumos per mėnesį. Tėvai, kurie nenorės tokių paslaugų gauti prašysime raštiškai pranešti Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , kad nepageidauja gauti tokių paslaugų. Tikimės, kad bus tėvelių nusiteikusių padėti akademijai.
  3. Nuotolinio ugdymo gairės pateiktos atskirame priede.
  4. Treneriams, dirbantiems pagal darbo sutartį atlyginimai bus sumažinti 50 proc. Dirbantys pagal individualias sutartis kreipsis į LRV dėl 257 eurų išmokos.
  5. Surinktos lėšos už nuotolinį ugdymą ir NVŠ krepšelio išmokos bus paskirstytos visam trenerių kolektyvui.
  6. Individualių treniruočių planai ir statistika bus keliama į Pro Soccer Data programą, nekontroliuojant atlikimo.

 

Pagarbiai,

FA „Žalgirietis“

Kolektyvas

 

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043