FA Žalgirietis

Atmintinė tėvams

Prisijungdami prie VŠį „Žalgirietis“ Jūs sutinkate su akademijos vizija – misija.

Jūsų - vaikų Tėvų - prašome:

  1. Nekelti papildomo spaudimo ir įtampos vaikui tiek prieš rungtynes, tiek jų metu. Gal ir nematome, bet rungtynių, treniruočių metu jaunieji futbolininkai išgyvena labai daug ir įvairių emocijų, todėl šalutinis poveikis, labai tikėtina, gali neigiamai paveikti vaiko psichologiją.

  2. Neteisėjauti. Varžybų metu aikštelėje turime teisėją, kuris išmano ir atsako už savo darbą. Taigi, jei dar papildomai prisijungs visa tribūna, tiek Jūs, tiek mes negalėsime mėgautis futbolu.

  3. Domėtis. Tiek Jūsų, tiek bet kuriam kitam vaikui labai patinka kalbėti apie savo mylimą po pamokinę veiklą, o ypač sulaukti žiūrovų rungtynių metu. Tokiu būdu Jūs tik dar labiau skatinsite savo vaiko progresavimą.

  4. Netreniruoti. Rungtynėse ir treniruotėse tam skirtas yra treneris, kuris siekia mokyti, padėti ir perduoti savo žinias Jūsų vaikui. Kitu atveju Jūs galite sukelti spaudimą komandos strategui, o taip pat neigiamai įtakoti ir vaiko futbolo suvokimą.

  5. Padėkite. Padėkite rodydami kantrybę, pasitikėjimą. Skatindami nepasiduoti, o siekti bendro tikslo, išklausydami ir paremdami. Kiekvienas Jūsų žodis ar veiksmas turi neįtikėtiną galią vaikui.

  6. Leiskite vaikui pildyti savo svajonę, o ne vykdyti Jūsų asmeninius jaunystės neįgyvendintus norus.

  7. Neskubinkite natūralaus savo vaiko, kaip žaidėjo, augimo. Mes pirmiausia siekiame išauginti asmenybes, o tik vėliau seka vaiko galimybės ir rezultatas.

  8. Būkite tolerantiški ir gerbkite varžovą!

Auginkime darnias ir pavyzdingas kartas. Kartu mes galime daugiau! 

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043