FA Žalgirietis

Trečia iš eilės žalgiriečių pergalė "A" lygoje

1998m. žalgiriečiai praėjusį šeštadienį Vilniuje egzaminavo Klaipėdos FA komandą, kuri prieš šį turą turėjo vienu tašku daugiau (13 tšk.) nei mes (12 tšk.). Nors svečių komanda pasistiprino keliais geriausiais Klaipėdos FM žaidėjais, bet tai neišgelbėjo jų nuo pralaimėjimo. Sėkmingai pradėję rungtynes nuo pat pirmųjų minučių perėmėme iniciatyvą į savo rankas ir atakuodami buvome kur kas pavojingesni nei klaipėdiečiai.

Skaityti daugiau...

FUTBOLO TURNYRAS, SKIRTAS UTENOS DSC 60-ČIUI PAMINĖTI

FA ,,Žalgirietis“, 2005-2006m. komanda, 2013 m. spalio 13 d. dalyvavo turnyre Utenoje, skirtame Utenos daugiafunkcinio sporto centro 60-čiui paminėti. Varžybos vyko naujai atidarytame „Utenio“ stadione (dirbtinės dangos aikštelėse).

Šeštadienio popietę - Šeimų futbolo turnyras LFF stadione

Šeštadienis puiki diena visai šeimai pabūti kartu, aktyviai praleisti laiką, o kai tą padaryti galima su futbolo kamuoliu geriausiame Vilniaus stadione - tai iš viso fantastika. Kada suras galimybę seneliai kartu su vaikais, anūkais pažaisti futbolą, kada galima pamatyti mamytes įnirtingai ginančias vartus visomis ...minkštomis kūno dalimis (rankomis liesti kamuolio nebuvo galima☺) taip, tarsi, gintų savo namus nuo priešų☺.

1998m. "A" lygos pirmenybėse dvi žalgiriečių pergalės

VII turo rungtynes vykome žaisti į tolimąją Klaipėdą su FM komanda. Paskutiniu metu mūsų varžovai sunkiai surenka stipriausius savo vaikinukus, bet nuvertinti jų negalima, todėl nuo pat pradžių stengėmės perimti iniciatyvą ir kuo greičiau įrodyti savo pranašumą. Pirmajame kėlinyje varžovai dar priešinosi ir kėlinį laimėjome tik 2:1. Jokūbas tolimu smūgiu pelno pirmąjį įvartį, tačiau varžovai rezultatą išlygina. Lygiosios buvo neilgai, nes Vytautas po kampinio gražiu smūgiu galva pelno antrąjį įvartį - 2:1.

Rugsėjo mėn. 1998m. Žalgiriečių startai Lietuvos "A" lygos futbolo pirmenybėse

1998m. žalgiriečiai sunkiai startavo "A" lygoje. Pirmame ture net 2:6 nusileista Marijampolės "Sūduvai". Mūsų gretose pasižymėjo Vytautas ir Jokūbas, bet net ne vaikiškos, o "darželinukų" lygio klaidos atėmė net minimalią galimybę pakovoti dėl taško.