FA Žalgirietis

Veikmės čempionate 2006 m. gim. Žalgiriečiai čempionai

2006 m. gimimo berniukai dalyvavo Veikmės čempionate. Šį kartą dalyvavo dvi FA Žalgiriečio komandos.

Pirmosios komandos rezultatai: FA Žalgirietis – FM Granitas 5:2, FA Žalgirietis – FA Milano 2:0, FA Žalgirietis - VFM 1:1, FA Žalgirietis – FM Ateitis 1:2. Pogrupyje užimta II-oji vieta.

Antrosios komandos rezultatai: FA Žalgirietis - VFM 4:3, FA Žalgirietis - FM Advantas 4:3, FA Žalgirietis - Nemenčinė 8:0. Pogrupyje užimta I-oji vieta.

Ketvirtfinalyje FA Žalgirietis A susitiko su FK Advantas vaikais - Žalgiriečiai laimėjo net 9:0. FA Žalgiriecio B komanda susitiko su FM Ateitis ir po atkaklios kovos varžybos baigesi 1:1. Teko mušti 9 metrų baudinius. Deja, sėkmė lydėjo FM Ateities komandą, kuri laimėjo rezultatu 3:2.

Po savaitės vyko pusfinaliai ir didysis finalas. FA Žalgirietis A susitiko su FA Milano komanda, kitame pusfinalyje VFM su FM Ateitis. Žalgiriečiai po sunkios kovos laimėjo 2:1 ir pateko į finalą. Kitame pusfinalyje laimėjo VFM. Taigi, finale susitiko Žalgiriečiai su Vilniaus futbolo mokyklos berniukais, žaliai-balti po atkaklios kovos laimėjo 2:1 ir tapo Veikmės čempionato nugalėtojais.