FA Žalgirietis

2002m. žalgiriečiams finalo ketvertas buvo ranka pasiekiamas

Laimėję pirmąją vietą Vilniaus zonoje iš karto patekome į Lietuvos salės futbolo pusfinalį, kur susitikome su Telšių komanda.

Pirmosios rungtynės vyko Telšiuose. Po įtemptos kovos aikštės šeimininkams nusileidome 1:3 (Danielius), tačiau susikūrėme nemažai progų įvarčiui pasiekti. Nors ir pralaimėjome išvykoje, bet vaikinukų žaidimas leido galvoti, kad Vilniuje gausiai palaikomi tėvelių sugebėsime pasiekti revanšą. Rungtynes pradejome aktyviau, susikūrėme keletą progų, bet, kaip dažnai būna futbole, neįmuši tu - įmuša tau. Nors pirmieji praleidžiame įvartį (0:1), tačiau susikurtos progos nuteikė optimistiškai- įvarčių pamatysime dar pirmajame kėlinyje. Danielius pagaliau nuginkluoja varžovų vartininką ir išlygina rezultatą 1:1. Po vartininko klaidos Gregas persveria rezultatą 2:1. Antrasis kėlinys prasidėjo mūsų atakomis ir po vienos iš jų Danielius tiesiog įgrūda kamuolį į varžovų vartus 3:1. Bendras rezultatas išlygintas, bet mes kovojome dėl pergalės mums reikalingu skirtumu. Virpstas, skersinis, vartininkas...švaistomos progos viena po kitos ir...apmaudus įvartis į mūsų vartus 3:2. Tačiau ir po praleisto įvarčio dar vaikinukai turėjo keletą puikių progų pasižymėti, bet teisėjo švilpukas užfiksavo bendrą svečių pergalę 5:4. Gaila, nes vaikinukai atidavė daug jėgų, žaidė pranašiau, bet šį kartą pritrūko sėkmės. Nieko baisaus, bus dar tų pergalių, bus dar ir finalų. Taigi, aukščiau galvas ir dirbame toliau. Ačiū vaikams už gerą žaidimą, o tėveliams už karštą palaikymą.