FA Žalgirietis

Elitinės U - 17 sezono antro rato startas

Šiandien (03.05 d.) oficialiai prasidėjo Elitinės U - 17 lygos antrasis ratas. VIlniaus FA "Žalgirietis" išvykoje susitiko su Šiaulių FA komanda.

Varžybos prasidėjo žvalgyba ir nė viena komanda neturėjo didesnės žaidybinės persvaros. Pirmo kėlinio antroje pusėje (25 min.) po taktinės klaidos viduryje šiauliečiai pelno puikų įvartį. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0 : 1 šiaulių naudai. Po pertraukos žalgiriečiai išėjo kovingai nusiteikę ir perėmė iniciatyvą. Kontroliavo kamuolį, stengėsi atakuoti, tačiau rimtesnių progų prie varžovų vartų nepavyko sukurti. Likus 5 min. iki varžybų pabaigos viena iš varžovų atakų baigiasi sėkmingai ir rezultatas tampa 0 : 2. Dėja, žalgiriečiai nesubega išlaikyti koncentracijos ir baigiantis laikui prasileidžia dar vieną įvartį. Galutinis rezultatas 0 : 3.

Reikia pastebėti, kad Šiaulių FA po žiemos ženkliai sustiprėjusi komanda nei pirmame rate, nes prie komandos prisijungė keletą žaidėjų, kurie žaidė už U - 19 komandą. Žalgiriečiai pagirtinai kovojo, bet trūko keletos žaidėjų iš pagrindo, dėl traumų, raudonų kortelių. Nors sezono startas nepavyko, bet komanda sužaidė pagal savo galimybes ir ateityje dar tikrai parodys tikrąjį savo charakterį.