FA Žalgirietis

FA "Žalgirietis" merginų pasirodymai Kaune ir Marijampolėje

Ilgąjį savaitgalį FA "Žalgirietis" jaunosios merginos nusprendė išbandyti savo jėgas didžiajame futbole įvairiuose Lietuvos miestuose.

Ketvirtadienį merginos išvažiavo į Kauną. Čia sužaidė dvejas draugiškas varžybas (9 prieš 9). Pirmosiose rungtynėse su pagrindine Kauno merginų komanda žalgirietės nusileido rezultatu 5:0. Tačiau trenerio J. Klevinsko padrąsintos merginos antrosiose rungtynėse su antrąja Kauno merginų komanda buvo dar labiau užsivedusios. Jau pirmajame kėlinyje į varžovių vartus kamuolį pasiuntė žalgirietė Greta. Nenorėdamos pasiduoti varžovės greitai išlygino rezultatą, tačiau jau antrajame kėlinyje Gabija Gedgaudaitė FA "Žalgirietis" komandą išvedė į priekį. Varžybos baigėsi 2:1 jaunųjų FA "Žalgirietis" merginų naudai.

Kitos dienos popietę merginos išvažiavo į Marijampolę. Čia sužaidė draugiškas varžybas su Marijampolės merginų futbolo komanda. Žaidė didelėje aikštėje 11 prieš 11, du kėlinius po 35 minutes. Marijampolietės spaudė žalgirietes jau nuo pirmųjų rungtynių minučių,tačiau pastarosios nesiruošė pasiduoti. Deja, jau pirmojo kėlinio pradžioje po kampinio į FA "Žalgirietis" vartus buvo įmuštas įvartis. Nors žaidžiančioms be keitimų žalgirietėms buvo sunku, tačiau merginos nenuleido rankų ir kovojo iki galo. Nepaisant to, varžybos baigėsi 2:0 šeimininkių naudai. Po varžybų komandos treneriai J.Klevinskas ir L.Virketis merginoms neleido nusiminti - jų nuomone, merginos sužaidė ne taip jau prastai, - "draugiškuose susitikimuose svarbus ne rezultatas, o patirtis, kurią merginos įgijo". Ypač tos, kurios pirmą kartą žaidė didelėje aikštėje.