FA Žalgirietis

U-18 Elitinė lyga: Vilniuje krito ir Gargždų „Banga“

FA „Žalgirietis“ futbolininkai ir toliau nemažina apsukų bei skina pergalę po pergalės. Devintajame ture mus aplankė gargždiškiai, kurie po keletos nesėkmių tikėjosi reabilituotis bei pakovoti dėl taškų.

Skaityti daugiau...

Futbolo Festivalis Olecke (Lenkija)

Spalio mėn. 25-26 d. Olecke (Lenkija) vyko vaikų futbolo turnyras 2002m. g. ir jaunesniems. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš Lietuvos, Rusijos ir Lenkijos. Mūsų klubą atstovavo net dvi komandos. Pagrindinės 2002 m. ir 2003 m. komandos. Varžybos vyko lauke, 9x9, vienas kėlinys po 25 min.

Elitinė U-18 lyga: Premier lygos scenarijaus pergalė Klaipėdoje

Praėjusį šeštadienį FA „Žalgirietis“ vykome į Lietuvos pajūrį, Klaipėdą, kur žaidėme Elitinės lygos rungtynes su vietos FK „Granitas“ komanda. Pirmajame rate, Vilniuje, vieniems iš čempionato lyderių nusileidome net 0:5, nors dar 70 min., rezultatas buvo 0:1…

Iki 2015-ųjų rugsėjo prie Vilniaus Senvagės gimnazijos išdygs futbolo stadionas už 3,5 mln. litų

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas, Vilniaus miesto savivaldybė ir Švietimo ir mokslo ministerija surėmė jėgas dėl futbolo. Šalia sostinės Senvagės gimnazijos ketvirtadienį buvo pasodinti simboliniai ąžuolai, kurie pažymėjo naujo futbolo stadiono statybas. Darbus, kurie kainuos 3,5 mln. litų, tikimasi baigti iki kitų metų mokslo metų pradžios – rugsėjo 1-osios.

Elitinė U-18 lyga: dvi FA “Žalgirietis“ pergalės prieš Kauno komandas

Pirmąją pirmenybių pergalę FA „Žalgirietis“ futbolininkai iškovojo Kaune, įveikdami Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komandą. Nors rezultatas ir solidus, tačiau lengva tikrai nebuvo, ypatingai pirmame kėlinyje, kurį baigėme lygiosiomis 1:1. Vėliau vyresni žalgiriečiai įrodė savo pranašumą dar trimis įvarčiais bei šventė pirmąją pergalę rezultatu 4:1.