FA Žalgirietis

Du FA “Žalgirietis“ pralaimėjimai Elitinėje U-18 lygoje

Po kovingų lygiųjų Gargžduose, Vilniuje teko pripažinti Marijampolės “Sūduvos” pranašumą, nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0. Dar ir progų turėjome daugiau, bet antrajame kėlinyje pasijuto vyresniųjų suvalkiečių fizinis pranašumas, kurie įmušę keturis ėvarčius šventė pergalę.

Skaityti daugiau...

Tarptautiniame turnyre “UTENIS CUP 2014” Žalgiriečiai (2006 m. gim.) pirmi

Žalgiriečiai (2006 m. gim.) rugsėjo 20-21 d. dalyvavo Tarptautiniame turnyre „UTENIS CUP 2014“. Buvo žaidžiama puikiai įrengtame sporto centre, 7x7 du kėliniai po 14 min. Viso dalyvavo 7 komandos iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Prasidėjo 2004m 7x7 sezonas

Vos tik prasidėjus rudeniui startavo ir Lietuvos Rytų zonos 7v7 2004m.čempionatas. Rytų zonoje savo jėgas išmėgins FA Žalgirietis, VFM-1, VFM-2, FM Žaibas, BFA, SFK Rotalis-SK Nemenčinė ir FM Ateitis. Būtent su pastaraisiais varžovais teko žaisti pirmąsias sezono rungtynes. Rungtynės vyko grąžią rudens dieną Panerio stadione. Buvo naivu tikėtis techniško futbolo, nes berniukai susirinkę po vasaros sportavo vos pirmąją savaitę. Rungtynės pasižymėjo dideliu klaidų skaičiumi, žaidybinio broko elementais. Galutinis rezultatas atspindėjo vaizdą aikštėje, 2:2. Įvarčius pelnė Mantas M. ir Gustas. Apmaudu, jog sezono nepavyko atidaryti pergale.

“Vilnius Cup – 2014”. 2002m. žalgiriečių rezultatai

Šeštadienį Vilniuje prasidėjo “Vilniaus dienos”, o LFF stadione – tarptautinis vaikų futbolo turnyras, kurį organizavo FA “Žalgirietis” kartu su Všį “Futbolo aljansas”. Turnyre dalyvavo 2002, 2003 ir 2004m. gimę jaunieji futbolininkai.

Žalgiriečių (2001m.) startas Lietuvos I lygoje

Vasaros pabaigoje startavo Lietuvos I lygos U-14 pirmenybės. Po sėkmingo paskutinio sezono 9x9 pirmenybėse, FA ,,Žalgirietis“ komanda 2001 m.g. iškovojo teisę žaisti šiose pirmenybėse. Varžybose be mūsų dar žaidžia: Alytaus SRC, Šiaulių SVM, Panevėžio FA, FC ,,Džiugas“, Vilniaus FM, Klaipėdos FM-I ir FK  ,,Sūduva“.