FA Žalgirietis

2006m Žalgiriečiai dalyvavo tarptautiniame turnyre Estijoje

Ankstyvą penktadienio rytą susirinkus jaunųjų futbolininkų komandoms- Žalgirietis Baltieji ir Žalgirietis Žalieji, pajudėjome Estijos link. Nors kelionė buvo netrumpa, vaikai smagiai leido laiką važiuodami į pirmąjį tarptautinį futbolo turnyrą už Lietuvos ribų. Tartu Santos Cup turnyras pradėtas organizuoti 2007 metais. Šiais metais į turnyrą pakviestos 128 komandos iš Estijos, Suomijos, Rusijos, Latvijos, Baltarusijos ir Ukrainos. Kelionė į Tartu užtruko aštuonias valandas. Nors jaunieji žaidėjai atvyko šiek tiek pavargę, jie iškart vyko stadioną ir pradėjo ruoštis pirmosioms savo varžyboms.

Skaityti daugiau...

2002m. žalgiriečių rungtynės Lietuvos pirmenybėse

Po pralaimėjo Panevėžio FA, žalgiriečiai daugiau taškų varžovams nedalino. Nuvykę į trenerio tėviškę dzūkeliams nepalikome jokių šansų ir įveikėme Alytaus SRC net 9:0. Įvarčius pelnė visi kas netingėjo...

Jaunieji žalgiriečiai sėkmingai pasirodė „Oilesen Vitaminas D3“ futbolo turnyre Vilniuje

Futbolo mokykla „Audra“ praėjusį šeštadienį Vilniuje organizavo 2007 metų gimimo vaikų futbolo turnyrą „Oilesen Vitaminas D3“ prizams laimėti, kuriame dalyvavo ir futbolo akademijos „Žalgirietis“ komanda, vadovaujama trenerio Pavelo Rudnevo. Pajėgiausių komandų grupėje varžydamiesi žaliai balti pasirodė labai garbingai ir galutinėje turnyro įskaitoje iškovojo trečiąją vietą, namo parsiveždami trečiosios vietos laimėtojų taurę, medalius ir krūvą turnyro rėmėjų įsteigtų prizų.

Pendeliada - 2015

Pirmąjį spalio šeštadienį, Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikšytne, vyko "Pendeliada - 2015". Šiame turnyre susirinko visos U - 19 ir U - 17 Elitinės lygos komandos, kurios varžėsi 11 m. baudinių turnyre.

Elitinė lyga (U - 17)

Vilniaus FA "Žalgirietis" U - 17 Elitinėje lygoje tęsė savo kovas rugsėjo mėnesį. Dėja, šis mėnuo buvo nelabai sėkmingas. Buvo žaistos penkerios varžybos, kurias žalgiriečiai pralaimėjo. 1 : 3 pralaimėta Vilniaus FM "Ateitis", 0 : 2 NFA, 0 : 1 Vilniaus FM - FK "Žalgiris", 1 : 3 Panevėžio FA - FK "Panevėžys" ir 0 : 5 Klaipėdos FA.